Marvel’s Spider-Man 2 – logiáš

Spider-Man 2 dokázal za deset dní prodat pět milionů kopií

11. 11. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Nejnovější finanční zpráva od Sony odhalila několik zajímavých statistik, včetně úspěchu nového dílu Spider-Man 2. Podle informací se za prvních deset dní od vydání prodalo celkem pět milionů kopií, což se například prvnímu dílu z roku 2018 podařilo za přibližně tři a půl měsíce.

Spider-Man 2 je jeden z nejlépe prodávaných titulů od Sony, což dokazuje i nově vydaná finanční zpráva, v níž si titul drží konzistentní výsledky a slaví neuvěřitelné úspěchy. Prodat pět milionů kopií za pouhých deset dní není jen tak a v celé historii divize Playstation najdeme jen pár kousků, které dokázaly podobné mety dosáhnout. Spider-Man 2 nicméně není jediným titulem, o němž se zpráva zmiňuje.

Sony se pochlubilo také dalšími úspěchy za poslední léta. Mezi nimi je například i starší Horizon Zero Dawn, který do konce listopadu 2021 dokázal prodat 20 milionů kopií. V případě Ghost of Tsushima to bylo 5 milionů za 118 dnů, God of War: Ragnarok měl 11 milionů prodaných kopií za dobu 75 dnů a The Last of Us Part II stačily pouhé tři dny na získání 4 milionů prodaných kopií.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.