Spirit of the North 2 – hrůzná scéna

Spirit of the North dostane pokračování

27. 10. 2023
Zdroj náhledu: Infuse Studio

Vrátíme-li se kousek do minulosti, přesněji do roku 2019, narazíme nejen na Sekiro: Shadows Die Twice, Devil May Cry 5, Control či Death Stranding, ale i na výpravnou adventuru pro jednoho hráče z pohledu třetí osoby inspirovanou úchvatnou krajinou Islandu. Pokud si titulem ještě stále nejste jisti, hrajete za lišku potulující se v horách po stopách magického strážce polární záře, abyste zjistili více o ztracené civilizaci. Hra Spirit of the North si při vydání získala kladné ohlasy, a tak není divu, že vývojáři z Infuse Studio ohlásili chystané pokračování.

Spirit of the North 2 bude nástupcem prvního dílu, v němž se jako osamělá liška s havraním společníkem vydáte na cestu za nalezením ztracených strážců a jejich osvobozením ze spárů temného šamana Grimnira. Toulejte se rozsáhlým otevřeným světem, prozkoumejte vizuálně podmanivé biomy, posilte své schopnosti skrze mocné runy, postavte se hrozivým nepřátelům v napínavých střetech a vyřešte environmentální hádanky.

Titul by měl vyjít v blíže nespecifikované brzké době na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.