Staňte se meziplanetárním farmářem v Lightyear Frontier

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Hráč hledá farmáře? Farmář hledá hru? Jiná planeta hledá farmáře? To a spoustu dalších otázek dokáže zodpovědět hra Lightyear Frontier. V té se máte objevit na cizí planetě a užít si tam maximální farmářskou pohodu. Ono aby taky ne, místo traktoru totiž budete mít svého vlastního všestranného mecha.
Lightyear Frontier ale bude skutečně především o farmaření. Tvoříte políčka, zasadíte, zaléváte, sklidíte. Ono to sice trošku zní jako Farming Simulator, ale tam si nefarmaříte ve vesmíru v libovém robotovi, který má místo jedné ruky vysavač a v druhé zase něco jako nástroj na těžení. Prakticky jste farmářem v mega robotovi, která vám pomalu i připomíná epizodu z Love, Death & Robots.
Hra ale bude také nabízet zvířátka. Tedy, místní zvířátka, která se vám jinak snaží sníst vaší úrodu. Navíc si budete budovat farmu, zkoumat vylepšení, a to hlavní, občas si vylezete na procházku po okolí pokochat se svým novým světem. A to nejzajímavější? Nebudete vůbec bojovat. Kromě počasí vás žádné problémy skoro nečekají. Tedy jeden mě překvapil, můžete hrát v kooperaci se čtyřmi hráči a všichni víme, že ti vás dokáží vytočit. Hra má vyjít na jaře roku 2023 na PC a Xbox Series X/S.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn