Where Winds Meet

Where Winds Meet vypadá, jako kdyby Assassin´s Creed olízl Sekira

26. 8. 2022
Zdroj náhledu: Everstone Games

Plánované RPG Where Winds Meet se bude odehrávat v otevřeném světě. Hlavní hrdina bude bojovník, který ovládá mistrně jak meč, tak luk. Navíc se objevíme ve středověké Číně, což je země plná bohaté historie a samozřejmě také velkého množství nepřátel, svárů a démonů. Hra k tomu bude sázet na obrovskou flexibilitu, protože náš hrdina se bude pohybovat tak kreativně, jak to snad jen fantazie dovolí.

Bohužel Where Winds Meet stále nemá stanovené datum vydání ani platformy, na které vyjde. S největší pravděpodobností dorazí na PC a nejspíš i na nové generace konzolí (když tedy bude dostatek PlayStation 5).

Pokud se zadíváte na gameplay trailer, který byl letos zveřejněn na Gamescomu, můžete si všimnout neuvěřitelných možností, které hra nabízí. Mě ale oslovila jiná věc, tvůrci se očividně vyřádili v lokalitách. Západ slunce, měsíc v úplňku, plavby na moři, boje v džungli, to vše vypadá naprosto nádherně, a to skutečně nehodnotím ony boje. Pokud zde totiž máme nějaké pamětníky filmu Klan létajících dýk, přesně takhle epicky některé scény vypadají. Rýsuje se nám tady hra roku 2023?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.