Star Trek Prodigy je venku snad na všechny konzole

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Outright Games ve spolupráci s Paramount Consumer Products a Nickelodeon vydali hru Star Trek Prodigy: Supernova. Hra vychází z animované série Paramount+ Star Trek: Prodigy a je vůbec první videohrou ze Star Treku pro celou rodinu. Hra je dostupná na PlayStation 4 a 5, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X/S a Steam.
Ve hře budete hrát za oblíbené Dal R´El a Gwyndalu. Můžete si je užít jak sólo, tak v kooperaci pro dva hráče. Během hry s nimi můžete prozkoumat světy jako Mirios, Orisi nebo Taresse. Na těchto planetách můžete odhalovat i všechna jejich tajemství a samozřejmě poznat i místní obyvatele. Ve hře také budete muset rozluštit spoustu hádanek a výzev.
Hra by měla být stejně jako seriál zaměřena na mladší publikum. Generální ředitel Outright Games řekl: „Bylo mi velkým potěšením spolupracovat s Paramount a Nickelodeon na vytvoření hry, která oživí tak vlivnou a důležitou popkulturní značku, jako je Star Trek. Vytvoření první hry Star Trek vhodné pro celou rodinu pro nás bylo novou vzrušující výzvou a jsme si jisti, že jsme s tímto titulem vytvořili něco, co si mohou fanoušci Star Treku společně užít.“ Vemte kamaráda a vydejte se do vesmíru, protože proč ne.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn