Moving Out - Movers In Paradise

Vyzvedněte si na Steamu zdarma rozšíření do hry Moving Out

2. 8. 2023
Zdroj náhledu: Team17 Digital Ltd

Pokud jste vlastníkem logické hry Moving Out, můžete si zcela zdarma vyzvednout rozšíření Movers In Paradise v hodnotě 7,49 euro, které přináší 24 nových úrovní. Čas na aktivaci máte do 7. srpna.

Moving Out můžeme označit za takovou šílenou blbůstku, jež si dělá srandu z práce stěhováka. Titul si užijete především s kamarády v on-line kooperaci, díky které můžete pozvat až čtyři hráče a díky velkému počtu úrovní zabít několik dlouhých večerů. Naši recenzi na hru si můžete přečíst zde.

Akce je dostupná pouze skrze Steam a PC platformu. Základní hru, včetně rozšíření Movers In Paradise, si nicméně můžete zakoupit i na konzolích Playstation, Xbox či Nintendo Switch. Brzy, konkrétně 15. srpna letošního roku, vyjde také oficiální pokračování s názvem Moving Out 2.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.