Everspace 2 - náhled

Do služby Xbox Game Pass dorazí v první polovině srpna šest nových her. Čtyři hry však předplatné opustí

2. 8. 2023
Zdroj náhledu: ROCKFISH Games

Nový měsíc znamená mimo jiné také obměnění nabídky ve službě Xbox Game Pass. První polovina srpna bude patřit šesti novým hrám. Čtyři tituly zároveň předplatné 15. srpna opustí.

Xbox Game Pass - srpen 2023

Zdroj: Microsoft

V případě nových her půjde konkrétně o Celeste (již dostupný pro PC, konzole a cloud), A Short Hike (dostupný od 3. srpna pro PC, konzole a cloud), Broforce Forever (dostupný od 8. srpna pro PC, konzole a cloud), Limbo (dostupný od 9. srpna pro PC, konzole a cloud), Airborne Kingdom (dostupný od 10. srpna pro PC, konzole a cloud) a Everspace 2 (dostupný od 15. srpna pro cloud a Xbox Series X/S).

Zároveň 15. srpna opustí službu Xbox Game Pass hry Death Stranding, Edge of Eternity, Midnight Fight Express a Total War: Warhammer 3.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.