Steam – pozadí

Steam zveřejnil náhled na nadcházející akce příštího roku

22. 9. 2023
Zdroj náhledu: steamcommunity.com

Zatímco jsme se plynule přesunuli do druhé poloviny tohoto kalendářního roku, společnost Valve už začíná lákat na rok následující. Byl zveřejněn malý náhled na nadcházející prodeje a festivaly na Steamu během prvního čtvrtletí 2024. V té době by nás mělo čekat hned sedm akcí včetně tradičního Jarního výprodeje, dalšího Next Festu a několika tematických festivalů her doprovázených slevami na vybrané tituly.

První oznámené akce na Steamu v roce 2024    

  • Festival kapitalismu a ekonomiky (8. až 15. ledna
  • Festival pirátů a ninjů (22. až 29. ledna)
  • Next Fest (5. až 12. února)
  • Festival vzdáleného hraní (12. až 19. února)
  • Festival dinosaurů a robotů (26. února až 4. března)
  • Jarní výprodej (14. až 21. března, velký sezónní výprodej)
  • Festival sestavování balíčků (25. března až 1. dubna)

Do konce tohoto roku by nás mělo čekat ještě dalších pět výprodejů, z nichž první startuje už za tři dny. Po SHMUP Festu následuje říjnový Next Fest (9. až 16. října), Halloweenský výprodej (26. října až 2. listopadu), Podzimní výprodej (21. až 28. listopadu) a nakonec velice očekávaný Vánoční výprodej (21. prosince až 4. ledna 2024). Hráči by si tyto akce rozhodně neměli nechat ujít, protože během nich mohou ušetřit klidně i dvě třetiny z původní ceny her, získat speciální odznaky, samolepky nebo rozšířit své povědomí o chystaných kouscích skrze demoverze.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.