Stray má v seznamu přání na Steamu nejvíce hráčů

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: BlueTwelve Studio
Stray je nadcházející dobrodružná hra z pohledu třetí osoby, která je zasazená do prostředí cyberpunku. Jak všichni již nejspíše víte, také se zde vžijete do role kočky. Titul sám o sobě je poměrně očekávaný a vyjít má již tento měsíc, a to 19. července. Nyní si jej dokonce na Steamu přeje nejvíce hráčů, do této doby to byl nadcházející postapokalyptický MMO survival počin The Day Before.
The Day Before se v posledních dnech lehce potýkal s kritikou od hráčů. Vývojářské studio stojící za tímto počinem totiž má ve svém týmu nějaké ty dobrovolníky. To by sám o sobě nebyl zas takový problém, co se ale hráčské komunitě nelíbí, je fakt, že někteří dobrovolníci nedostávají zaplaceno. Místo toho se jim dostane jen pár „cool odměn“ nebo certifikát potvrzující účast na vývoji.
Tohle je nejspíše jeden z důvodů, proč si titul The Day Before ze svého seznamu přání odstranila spousta hráčů a Stray se tak dostalo na první příčku.

Pokud se i vy na počin Stray těšíte, nezapomeňte si jej také přidat do svého seznamu přání na Steamu, ať vám neunikne jeho již brzké vydání.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn