Stray – micina

Stray má v seznamu přání na Steamu nejvíce hráčů

3. 7. 2022
Zdroj náhledu: BlueTwelve Studio

Stray je nadcházející dobrodružná hra z pohledu třetí osoby, která je zasazená do prostředí cyberpunku. Jak všichni již nejspíše víte, také se zde vžijete do role kočky. Titul sám o sobě je poměrně očekávaný a vyjít má již tento měsíc, a to 19. července. Nyní si jej dokonce na Steamu přeje nejvíce hráčů, do této doby to byl nadcházející postapokalyptický MMO survival počin The Day Before.

The Day Before se v posledních dnech lehce potýkal s kritikou od hráčů. Vývojářské studio stojící za tímto počinem totiž má ve svém týmu nějaké ty dobrovolníky. To by sám o sobě nebyl zas takový problém, co se ale hráčské komunitě nelíbí, je fakt, že někteří dobrovolníci nedostávají zaplaceno. Místo toho se jim dostane jen pár „cool odměn“ nebo certifikát potvrzující účast na vývoji. Tohle je nejspíše jeden z důvodů, proč si titul The Day Before ze svého seznamu přání odstranila spousta hráčů a Stray se tak dostalo na první příčku.

Pokud se i vy na počin Stray těšíte, nezapomeňte si jej také přidat do svého seznamu přání na Steamu, ať vám neunikne jeho již brzké vydání.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.