Středozem se vrací… jen na vaše mobily

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Electronic Arts

Společnost Electronic Arts oznámila, že ve spolupráci se společností Middle-earth Enterprises vyvíjí novou mobilní hru s tematikou Pána prstenů, která bude zdarma.

Titul s názvem The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth je sběratelská hra na hrdiny, která přenáší fantazii Tolkienova Pána prstenů do sociálního a soutěžního zážitku na mobilních zařízeních. Podle EA je Heroes of Middle-Earth nejnovějším přírůstkem do rozšiřujícího se mobilního portfolia a bude ji vyvíjet studio Capital Games, které stojí za hrou Star Wars: Galaxy of Heroes.

Jsme neuvěřitelně nadšeni, že můžeme spolupracovat se společnostmi The Saul Zaentz Company a Middle-Earth Enterprises na nové generaci mobilních RPG,“ uvedl v tiskové zprávě Malachi Boyle, viceprezident pro mobilní RPG v EA. „Tým je složen z fanoušků Pána prstenů a Hobita a každý den spojuje své obrovské nadšení a talent, aby hráčům poskytl autentický zážitek. Kombinace vysoce věrné grafiky, filmové animace a stylizovaného umění vtáhne hráče do fantazie Středozemě a umožní jim bojovat s jejich oblíbenými postavami.

Dále se v tiskové zprávě uvádí: „Z opětovné spolupráce se společností EA jsme nadšeni, tentokrát proto, abychom fanouškům přinesli mobilní hru inspirovanou výhradně Středozemí, jak je popsána v literárních dílech J. R. R. Tolkiena,“ řekla Fredrica Drotosová, ředitelka pro značku a licence společnosti SZC Middle-Earth Enterprises. „Je nám ctí spolupracovat s talentovaným týmem Capital Games, jehož znalost a láska k lore je z celého díla přímo cítit.

Podle EA bude Heroes of Middle-Earth obsahovat strhující příběh, tahové souboje, hluboké sběratelské systémy a rozsáhlý seznam postav z propracovaného světa Pána prstenů a Hobita. Podle společnosti budou hráči bojovat v ikonických příbězích z Tolkienova světa i proti velkému zlu Středozemě.

Společnost Electronic Arts má k Tolkienovu světu velmi dobrý vztah, protože dodala počítačové a konzolové hry na motivy knih a filmů Pán prstenů,“ uvádí se v tiskové zprávě. „Hra Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth od Capital Games, na jejímž vývoji se aktivně podílí tým zkušených odborníků na žánr mobilních RPG, je první mobilní hrou vyvinutou společností EA, která čerpá ze zápletek, lokací, postav a příběhů literárních děl Pán prstenů a Hobit.“

EA uvádí, že hra bude spuštěna v omezeném regionálním beta testu letos v létě a že Heroes of Middle-Earth bude vyžadovat trvalé připojení k internetu. V tiskové zprávě se uvádí, že titul bude nabízet také nákupy ve hře, včetně náhodných předmětů.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn