Street Fighter 6 a Spy x Family – crossover

Street Fighter 6 představil spolupráci se Spy x Family

3. 7. 2023
Zdroj náhledu: @spyfamily_anime

Na veletrhu Anime Expo byla oznámena překvapující spolupráce mezi nedávno vydanou bojovou videohrou Street Fighter 6 a populárním anime Spy x Family. Nejenže tento crossover nikdo nečekal, ale kromě úvodní grafiky, za níž stojí Chisato Mita, nám prozatím nebylo sděleno nic konkrétního. Vidíme na ní známé tváře z obou světů. Naši pozornost však nejvíce přitahuje blížící se bitva mezi hráči oblíbenou Chun-Li a neméně populární Yor Forger. Je nadmíru jasné, že postavy ze Spy x Family brzy přibudou na soupisku bojovníků hry Street Fighter 6, ale kdo přesně to bude a kdy, to je prozatím ve hvězdách.

Téma této spolupráce zní „potkávám někoho silnějšího, než jsem já“. Fanoušci anime jistě znají ničivou sílu ústředního manželského páru. Kdo byste náhodu sérii Spy x Family neznali, je to příběh o netradiční rodině, v níž všichni členové tají své skutečné identity. Zatímco Loid Forger je nejslavnější superšpion a Yor Forger proslulý zabiják, jejich dcera Anya disponuje zvláštní schopností telepatie. Jejich vzájemné soužití v naoko sestavené domácnosti je hlavním zdrojem zábavy, z čehož pramení popularita mezi fanoušky po celém světě. U nás mangu vydává nakladatelství Crew a anime se už v říjnu letošního roku dočká druhé série. V přípravách je i celovečerní film Spy x Family Code: White, jehož datum premiéry je stanoveno na prosinec tohoto roku.

Na druhou stranu je zde nedávno vydaný titul Street Fighter 6 od společnosti Capcom, který slavil velký příliv hráčů v prvních pár dnech od spuštění a rovněž příjemné recenze. Jen v té naší se můžete dočíst, že kromě skvělé hratelnosti, spousty herních režimů a online kooperace hra nabízí i vynikající grafickou a hudební stránku.

Uvidíme, co spolupráce Spy x Family se Street Fighter 6 nakonec hráčům přinese. Doufejme, že na výsledek nebudeme muset čekat dlouho.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.