Industria intro

Střílečka Industria se připomíná

16. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Vývojářské studio Bleakmill a vydavatelská společnost Headup Games oznámily datum vydání hry Industria. Surrealistická střílečka z pohledu první osoby se objeví na PC prostřednictvím služeb Steam, Epic a GOG již tento měsíc a slibuje, že spojí hluboký příběh s povedenou a uživatelsky příjemnou hratelností. Slibuje tedy to, co má většina hráčů ráda.

Co je hra Industria a co přináší?

Hra se odehrává v předvečer pádu Berlínské zdi, tedy v roce 1989. Ocitáte se v kůži vědkyně Nory, která se snaží najít svého ztraceného milence. Něco se stane a vy jste vtaženi do paralelního vesmíru, světa zvaného Hakavik, v němž brutalistická architektura tvoří kulisu podivných technologií a vražedných robotů.

Abyste rozluštili záhadu hry Industria, budete využívat četný arzenál (nejen) dobových zbraní. Hra má určitý nádech alternativního cyberpunku a hororu System Shock. Spolu s oznámením vyšel i nový trailer, který ukazuje něco málo z herního světa.

Podle společnosti Bleakmill bude Industria zaměřena především na příběh. Ačkoli bude obsahovat několik napínavých akčních sekvencí, hra je především příběhovým zážitkem, takže boj bude podle tiskové zprávy „pohánět hráče skrze příběh“. Spoluzakladatel společnosti Bleakmill David Jungnickel říká, že se Industria vedle ambiciózního příběhu bude moci pochlubit „zjednodušenými zajímavými mechanikami a herním zážitkem“.

Hra vyjde za pár dní

Datum vydání hry Industria je 30. září ve všech obchodech. Hra vychází na Steamu, GOG.com a Epic Games Store, takže si můžete vybrat, kde si ji pořídíte.

Zdroj: igdb.com

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.