Stýská se vám po kyberpunku? ANNO: Mutationem vás vrátí zpátky v čase

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Je to možná měsíc, týden nebo den, co jste dohráli Cyberpunk 2077 s posledním patchem a vaše srdce zeje prázdnotou. Tolik osobitých příběhů, akce a barviček… Ale co teď? Kolik skutečně dobrých kyberpunkových děl herní trh nabízí? Vždyť ten žánr už ani nikoho nezajímá a Cyberpunk 2077 byla jenom taková nejistá sázka na něco, po čem už dávno běžní spotřebitelé netouží.
Patříte-li mezi ty, kdož si na drsný svět neonových světel potrpí, přinášíme vám příjemnou novinku. 17. března zavítala na PC kyberpunková hra s názvem ANNO: Mutationem od malého studia ThinkingStars.
ANNO: Mutationem nabídne téměř identickou vizuální podobu jako Cyberpunk 2077, ale v žádném případě nepůjde o identický zážitek. Formou 2D pixel artové grafiky s 3D prvky se v kůži mladé Ann ponoříte do temného úskalí nočního města. Ústředním tématem nebudou malicherné obchůdky bossů vzájemně si poměřujících svoje vlivy. Dostanete se rovnou až do samotných hlubin města, kde se vám do cesty postaví obrovské zmutované příšery. Jinak je to ale úplně normální kyberpunk s lehkým postapokalyptickým nádechem. Na některé z vás je to možná trochu moc, ale musí se hře nechat, že se zatím profiluje dosti originálně.
Na Steamu ji za plnou cenu seženete za 20,99 €, kdežto majitelé Playstationu si momentálně hru mohou pouze předobjednat. Tak snad nepuknou závistí.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn