The Front náhled

Survivalový titul The Front se ukazuje v prvním traileru

4. 3. 2023
Zdroj náhledu: Samar Studio

Žánr survival je v posledních letech u hráčů více a více oblíbeným. Důkazem toho je například i nedávno vydaný Sons of the Forest, který si našel místo v srdíčku hned několika deseti tisíců hráčů během prvních pár hodin po vydání. Pokud i vy patříte mezi fanoušky tohoto žánru, zbystřete, vývojářské studio Samar Studio totiž oznámilo novou postapokalyptickou střílečku s prvky survivalu nesoucí název The Front.

The Front se nám představil v prvním traileru jen před pár dny a již teď má upoutávka téměř dva milióny zhlédnutí. The Front se bude odehrávat v postapokalyptické krajině plné zombie mutantů. V této hře tyranské impérium použilo pokročilou technologii k monitorování lidí, a tak navždy změnilo lidstvo. Vy jakožto hráč jste členem lidského odporu a používáte technologii cestování časem, abyste zabránili impériu ve změně běhu dějin.

Trailer odhalil například hned několik zbraní, které v této hře budete moci používat v boji proti mutantům nebo imperiálním silám. The Front také bude obsahovat 20 různých druhů obranných itemů a pastí, jako například katapulty, jedovatý plyn nebo elektrická zařízení. Díky nim se hráči budou moci ve své základně chránit před jakoukoliv vnější hrozbou.

Pokud zrovna nebudete nic craftit nebo bojovat s jakýmikoliv nepřáteli, můžete prozkoumávat herní svět, který se rozkládá na ploše o velikosti 36 kilometrů čtverečních. Hra také bude obsahovat velké množství pozemních, vzdušných i námořních vozidel, které si hráči budou moci vylepšovat. A aby toho nebylo málo, titul přichází i s realistickým denním a nočním cyklem a s deseti různými typy počasí včetně mlhy, bouřky nebo vánice.

Celý popis hry i trailer vypadá velice slibně, otázkou ale je, zda se tvůrcům podaří tento titul převést do reálné podoby bez nějakých větších chyb či nedostatků. Pokud vás The Front zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu. Datum vydání zatím oznámeno nebylo.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.