The CREW Motorfest – logiášek

The CREW: vstup do nové závodní éry

2. 2. 2023
Zdroj náhledu: Ubisoft

Společnost Ubisoft vydala tiskovou zprávu, ve které informuje své příznivce o budoucnosti nesmírně populární závodní hry The CREW. V tomto článku se dozvíte, jaké jsou všechny novinky a kde se můžete přihlásit, abyste pomohli s testováním. Vážení čtenáři, vstupte s námi do nové éry závodních her.

The CREW

Série The CREW, která byla uvedena na trh v roce 2014, si získala nespočet fanoušků, což vedlo k rozšíření závodní hry do dalších dvou dílů pod názvy The CREW 2 a The CREW: Wild Run. O čem to celé je? Osobně bych tuto pecku popsal jako kombinaci starých dobrých Need for Speed a filmů Rychle a zběsile. Jednoduše řečeno, The Crew je arkádová záležitost s propracovaným příběhem a možností kooperace v obrovském otevřeném světě. Vylepšujete svá auta, plníte vedlejší mise, závodíte a užíváte si bláznivou umělou inteligenci, která vás dostává do spousty kolizí, což je podle mě super. Tohle je pochopitelně jen velmi stručný popis.

Nažhavte motory, vyrážíme na Havaj!

O společnosti Ubisoft se v současnosti mezi hráči mluví snad nejvíce, a to ne v tom nejlepším světle. To je pravděpodobně jeden z důvodů, proč se odhodlala a představila nám zbrusu novou hru ze série The CREW, konkrétně The CREW: Motorfest. Podle tiskové zprávy, již nám Ubisoft poskytl, se jedná o největší festival, na němž se dočkáte toho nejlepšího ze závodní kultury. Čekají vás tematické závody i jedinečné výzvy, ale především budete závodit na jednom z nejúžasnějších míst na světě, a to na Oahu, což je rozhodně dobrá volba.

Zdroj: Ubisoft

Společnost Ubisoft Ivory Tower, která stojí za vznikem franšízy, pracuje i na novém titulu The CREW: Motorfest. Fanoušci se tak nemusí obávat, že by na vývoji značky pracoval někdo jiný. Tisková zpráva bohužel neposkytuje mnoho informací o hře samotné, kromě toho, že se bude odehrávat na havajském souostroví, nicméně dále uvádí, že podrobnější informace máme očekávat v následujících měsících. Očekává se, že CREW: Motorfest vyjde ještě letos na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC prostřednictvím obchodů Ubisoft Store a Epic Games Store.

Zdroj: Ubisoft

Fanoušci, pozor!!!

Z tiskové zprávy jsme se sice moc nedozvěděli, ale jednu klíčovou informaci tu máme, a to, že se od 1. února letošního roku můžete přihlásit do Insider programu, čímž se dostanete do uzavřeného testu, který bude rozdělen do několika částí. Cílem této beta fáze je pomoci vývojářům získat zpětnou vazbu, aby mohli The CREW: Motorfest vylepšit a poskytnout vám co nejlepší zážitek. První fáze Insider programu bude ovšem dostupná pouze pro hráče na PC. Důvodem je co nejrychlejší získání prvotní zpětné vazby do vývoje. V dalších fázích se program rozšíří i na konzole, proto se nemusíte obávat, že byste byli vynecháni.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.