The Dungeon Of Naheulbeuk The Amulet Of Chaos - Cover

The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos zdarma na Epic Games Store

29. 6. 2023
Zdroj náhledu: Dear Villagers

Týden se s týdnem sešel a opět tu máme čtvrtek, tedy den, kdy si můžete do svých knihen na Epic Games Store přidat další hru zdarma. Ode dneška, 29. června 2023, do 6. července téhož roku si můžete zdarma sebrat taktické RPG plné humoru a bláznivých postav s názvem The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos.

Ponořte se v The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos do středověkého fantasy světa, ve kterém se ujmete skvadry nemotorných hrdinů hledajících nebezpečný artefakt. Titul původně vznikl jako parodie klasických her na hrdiny dělající si z nich legraci. K dispozici máte sedm hrdinů s vlastními stromy dovedností a navzájem se doplňujícími schopnostmi. Veďte je vzrušujícími tahovými bitvami proti více než 100 typům nepřátel a epických bossů. Nejenže budete muset předvést své strategické dovednosti, ale počítejte i se smrtícími hádankami a pastmi.

Marcela Grázová

Její první herní zkušeností byl pravděpodobně Tetris, avšak v dětství milovala strategické hry a online FPS, či MMO. Nyní už hraje jen singleplayer a díky recenzím objevila široké spektrum zábavných indie her, nad kterými dříve spíše ohrnovala nos. Vystudovaný farmaceut, milovník fantasy & sci-fi knížek a seriálů, náruživý cestovatel a motorkář.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.