the lions song epic - náhledovka

The Lion's Song zdarma na Epic Games Store

13. 5. 2021
Zdroj náhledu: Mi'pu'mi Games

Týden utekl jako voda a máme tu další čtvrtek, což znamená obměnu nabídky v tomto americkém herním obchodě. Dnes si pro nás společnost Epic Games připravila zajímavou epizodickou point-and-click adventuru The Lion's Song od vývojářského studia Mi'pu'mi Games.

Příběh této hry je zaměřen na počátek 20. století a vypráví o několika rakouských umělcích a vědcích, kteří bojují se svou kreativitou a nápady. Hra je rozdělena do celkem čtyř epizod a každá z nich vám zobrazí příběh o jednom umělci. Titul se může chlubit zajímavým příběhem, hratelností a velmi kvalitním a pohlcujícím soundtrackem. Na Epic Games Store budou poskytnuty zdarma všechny epizody.

The Lion's Song bude na Epic Games Store dostupný zdarma do 20. května 2021 do 16:59.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.