The Riftbreaker dlc

 The Riftbreaker - Into the Dark

3. 12. 2022
Zdroj náhledu: EXOR Studios

Ve hře The Riftbreaker jste vysláni na neprobádanou planetu s cílem ji postupně kolonizovat a zajistit zdroje, které mohou pomoci zachránit Zemi. Hra je velmi populární budovatelská strategie s akčními prvky a slouží jako povedený grafický ekvivalent ke hře Factorio. Není proto divu, že má na Steamu uživatelské hodnocení skvělých 91 %, což ji kádruje do kategorie Extrémně kladných her. Stejně jako v minulém roce, i letos si pro nás vývojáři ze studia EXOR Studios připravili malé vánoční překvapení v podobě dalšího rozšíření herního světa, které nese název Into the Dark.

Zdroj: EXOR Studios

V DLC The Riftbreaker: Into the Dark budete moci hloubit vlastní tunely

„Lidé měli vždy tendenci dívat se na hvězdy a hledat neznámé. Při pozorování hvězd je docela snadné zapomenout, že vesmír není jediným místem, které skrývá tajemství. Stovky nevyřešených záhad mohou čekat blíž, než byste si mysleli. Někdy stačí jen vědět, kam se dívat. Tentokrát se Ashley a pan Riggs vydají na cestu pod povrch Galatea 37, kde je čeká druhé rozšíření světa pro naši hru.“ –

EXOR Studios

DLC The Riftbreaker: Into the Dark bude začínat jednoduchou zápletkou. Při svém úkolu totiž Ashley a pan Riggs narazí na skupiny domorodých galatských tvorů postižených něčím, co vypadá jako parazitický, krystalický výrůstek, podobný tomu, s čím se Ashley setkala předtím na Orionu.

Tento patogen ovlivňuje fyzické i psychické vlastnosti napadených organismů a vše vygraduje hromadným útokem napadených organismů na základnu. Naši hrdinové musí najít zdroj této nákazy, přičemž Ashley objevuje obrovské, labyrintu podobné struktury podzemních jeskyní, které zřejmě vysílají podivné signály. Zbývá tedy jediné – vydat se do temnoty (Into the Dark) a hledat původ této nově objevené hrozby.

Zdroj: EXOR Studios

Druhé rozšíření představuje novou část příběhové kampaně, která se odehrává v zatím neprozkoumaném biomu podzemních jeskyní. V rámci toho se můžete těšit na další zbraně i mechaniky a také si budete moci vyhloubit svůj vlastní tunel.

Více podrobností naleznete zde.

Rád bych vás také upozornil na naši probíhající vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát klíče ke službě Steam, deskové hry, knihy a spousty dalších dárků. Více informací naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.