The Wolf Among Us 2 - logo

The Wolf Among Us 2 odhaluje nové snímky

19. 4. 2024
Zdroj náhledu: @telltalegames

The Wolf Among Us 2 od Telltale Games je jistě velmi očekávaným titulem. Původní pětidílná série, která vznikla jako prequel ke komiksům Fables, sleduje šerifa Bigbyho Wolfa z Fabletownu, jak v pohádkové komunitě vyšetřuje sérii vražd. První hra byla chválena za mistrovské provedení a poutavý příběh, který reaguje na vaše rozhodnutí určující vývoj událostí. Kritici oceňovali také atmosféru neo-noirového prostředí. Proto není divu, že všichni dlouhodobě očekávali pokračování tohoto detektivního dramatu. Přání lidí bylo do jisté míry vyslyšeno. V roce 2019 byl představen odhalující trailer, který toho sice moc neukázal, ale dával naději, že se dočkáme druhého dílu, který měl být uveden už loni.

Co se týče hry, od jejího představení se neobjevilo mnoho informací. V minulosti jsme se z rozhovoru Edge s generálním ředitelem Telltale Jamiem Ottilem dozvěděli pouze to, že příběh je koncipován tak, aby znalost předchozího dílu nebyla nutná. Do jisté míry to může být pro nováčky skvělá zpráva. I tak bych ale doporučil si The Wolf Among Us zahrát, protože se jedná o opravdu skvělé dílo. S odstupem let se však na The Wolf Among Us 2 začalo zapomínat. Konec ticha po pěšině a připomenutí jeho existence má nyní na svědomí všem známý Geoff Keighley. Keighley na svém twitterovém účtu sdílel příspěvek, který obsahuje čtveřici fotografií zachycujících hlavního hrdinu při rozhovoru. Zároveň je zde jeden obrázek ukazující závěr přímo ze hry, kde máte možnost interagovat se sendvičem.

Je velká šance, že se na letošním Summer Game Festu dočkáme nových informací týkajících se The Wolf Among Us 2. Osobně bych docela uvítal nový trailer nebo alespoň oznámení data vydání, které by nemuselo být upřesněno. Berte to však s rezervou, protože nikde není uvedeno, že tomu tak skutečně bude. Jen by mi to dávalo mnohem větší smysl, vzhledem k tomu, že E3 byla zrušena a fotky sdílel sám Geoff Keighley.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.