Mortal kombat 1 – Soulnado

Scorpionova manželka se možná objeví v Mortal Kombat 1 jako kameo postava

19. 4. 2024
 

Mortal Kombat 1 od společnosti NetherRealm Studios se řadí k dlouholetým brutálním sériím, na kterých většina z nás vyrůstala. Není tedy divu, že umožnila během své existence vytvořit jedinečné postavy. Nejnovější přírůstek je však unikátní v tom, že dovoluje zapojení nebo návrat různých hrdinů prostřednictvím nově přidaného systému zvaného kameo. Díky tomu jsme se například dočkali znovuobjevení takových postav, jako je Shujinko nebo Nitara. Na internetu se však objevily spekulace, že následující postavou, která se ve hře objeví, nebude nikdo jiný než Harumi Hasashi.

Harumi Hasashi je v rozsáhlém světě Mortal Kombat poměrně neznámou postavou. Přesto ji většina z nás poznala z tragického příběhu ikonické postavy, a sice Scorpiona. V původní časové linii (před Mortal Kombat 1) je jeho zesnulou manželkou, která byla chladnokrevně zavražděna spolu s jejich synem Satoshim. V nové éře vytvořené Liu Kangem je Harumi živá a zdravá a místo toho si bere Kuai Lianga – druhého Sub-Zera z původních her Mortal Kombat, zatímco Scorpion zůstává v nové časové linii MK 1.

Zahraniční magazín ComicBook však upozornil na příspěvek, který se objevil na internetu a v době psaní tohoto článku byl již smazán. Dotyčný post pocházel od uživatelky Instagramu pod pseudonymem Jiwon Christine Ra a uváděl, že Harumi Hasashi se připojí k soupisce bojovníků. Nemělo by se však jednat o hratelnou postavu, ale o epizodní roli. Jako podpůrný důkaz měl být uveden snímek, jenž byl použit během první sezóny Invaze, kde právě alternativní Harumi stojí po boku Scorpiona. V důsledku toho se mezi fanoušky rozhořela vášnivá debata, zda se bude jednat o reskin, či nikoliv.

Vzhledem k tomu, že Mortal Kombat 1 nastínil novou časovou linii, byl bych docela rád, kdyby Harumi měla jiný úděl a více se zapojila do příběhu. Série MK má spoustu ženských postav, ale celkově mám pocit, že dostávají pouze malý příběhový prostor, a to by se teď mohlo změnit. Pochopitelně je to pouze mé zbožné přání a netvrdím, že se to stane. To platí i pro její začlenění do kamea.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.