This Land Is My Land – aktualizace plná novinek

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Game-Labs

Titul This Land Is My Land, který se odehrává v dobách Divokého západu, jsme tu již několikrát měli. Hra kombinuje prvky otevřeného světa, survivalu – tedy přežití – a zároveň RPG a akce. Nyní se opět navyšuje počet aktivních hráčů, a to nejen v hlavní hrací hodiny – samozřejmě je to i díky probíhajícímu období, kdy většina lidí má volno od svých povinností. Hráči se tak rozhodli zabrousit opět do dob domorodých amerických válečníků, čelících agresivním dobyvatelům. Vývojáři hry dnes představili novou aktualizaci plnou zajímavostí.

Nejnovější aktualizace hry This Land is My Land přináší řadu zajímavých změn, včetně nových zbraní, typů munice, událostí a samozřejmě také oprav. Sluší se zmínit, že opravy byly podniknuty zejména na základě zpětné vazby komunity.

This Land Is My Land horse drive

Byly přidány čtyři zbrusu nové zbraně, které lze získat v herním světě plněním různých aktivit:

  • Shulz Workshop Donder cal. 1/75
  • Manufacture d’Armes Fleet Duckfoot
  • Modello M1870/M1877 Venalle
  • Gewehr-Fabrik Carbine 1860

 

S tím je spojené i přidání zcela nových typů munice:

  • .94 Calm Load
  • .75 Stun Dart
  • .82 Stun Load

Zároveň byl přidán i schematický plán na sestavení jedné z nových zbraní, tedy pokud budete mít dostatek potřebného materiálu.

Spolu s tím přibyl zcela nový typ vlaku, který ve hře působí opravdu impozantně. Otázkou je, zda okupantům dovolíte postavit koleje.

Z oprav chyb je jednoznačně nejvýraznější ta, kdy se nepřátelé mohli vyhnout vaší střele, aniž by slyšeli zvuk výstřelu. Zároveň byla opravena chyba, kvůli které dělníci zastavili výstavbu železnice bez sebemenšího důvodu. Opravena byla také chyba zobrazení, kdy se vyhozený (zničený) vlak na mapě zobrazoval jako jedoucí.

Podrobnosti naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn