Timberborn main page

Timberborn slaví velký úspěch

24. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

O hře Timberborn, ve které již lidstvo dávno není pánem planety Země, a novými vládci, respektive přeživšími hrdiny jsou bobři, jsme vás již informovali. Jedná se o originálně propracovaný budovatelský simulátor, ve kterém tito udatní chlapíci a páni dřeva stavějí svá impozantní městečka a duchovní monumenty.

Timberborn slaví velký úspěch

Fanoušci budovatelských simulátorů mají v poslední době žně. Nicméně opravdový originální skvost přišel teprve nedávno.

Timberborn je nová hra (prozatím v předběžném přístupu) od studia Mechanistry, která byla uvedena na trh před více než týdnem. Odehrává se ve světě, kde lidé dávno vymřeli – nyní je čas, aby vládu převzali bobři, a je na vás, abyste tyto roztomilé malé chlapíky udrželi naživu.

Hráči mohou utvářet krajinu a budovat svou bobří společnost pomocí kombinace nástrojů, jako jsou přehrady a výbušniny. Je to spousta zábavy a podle prvního týdne prodeje hry to vypadá, že se trefila do vkusu hráčské komunity.

Společnost Mechanistry si „nemohla přát lepší odměnu" než první týden prodejů Timberbornu a také následná uživatelská hodnocení. V prvním týdnu se této zábavné a originální budovatelské hry prodalo více než 130 tisíc kopií. Druhý velký úspěch je pak uživatelské hodnocení, které činí skvělých 94“ což hru dle měřítka Steamu řadí do kategorie „extrémně kladné“.

Zdroj: igdb.com

Vývojáři oznámili budoucí aktualizace a vylepšování hry

V době od uvedení hry na trh se vývojářský tým zaměřil na hotfixy a opravu chyb. Práce však zdaleka nekončí a společnost Mechanistry odhalila své plány do nejbližší budoucnosti. Vylepšený systém ukládání a robustnější tutoriál jsou "okamžitými prioritami" pro nadcházející týdny. K tomu se přidávají plány na přidání cloudového ukládání a podpory GeForce Now.

Mechanistry také informuje, že prochází návrhy komunity a vybírá nejlepší nápady na nový obsah. Což oceňují samozřejmě i samotní hráči, potažmo celá komunita této hry. Není přeci nic lepšího, když vývojáři komunikují se svými fanoušky a vytváří tak „dohromady“ úspěšné dílo.

Hru můžete sledovat zde. 

Zdroj: Techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.