Remnant 2

Trailer na Remnant 2 nabízí zvířátka

19. 3. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

V chystané kooperativní hře Remnant 2 nikdy nebudete sami. Vždy s vámi bude vás nejlepší kámoš, parťák do nepohody, chlupáč na mazlení, pejsek. A ještě další dva možní hráči, kteří s vámi budou moci vyrazit na dobrodružství. V traileru si můžete všimnout, jak cestování bude vypadat a jak kouzelně působí. Nehledě na to, že je přítomen i obří jelen, kterého cítím potřebu zmínit.

Remnant 2 vás přivede do děsivých světů, v nichž vás budou čekat šílení bossové, s nimiž se budete muset utkat na život a na smrt. Naštěstí k tomu budete mít hromadu vybavení, různé schopnosti a i nějaká ta vylepšení výzbroje, včetně craftingu. Zajímavostí má být honba na zvěř, která má být až návyková. Titul vyjde už v létě na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.