TT Isle of Man – Ride on the Edge 3 byl oficiálně oznámen

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Závodní série po dvou dílech mění vývojářské studio, oznámení rovněž doprovází trailer. Vydání se očekává na jaře příštího roku.

Slavný a nejnebezpečnější motocyklový závod na světě, The International Isle of Man Tourist Trophy Race, se dočká svého třetího virtuálního zpracování pod názvem TT Isle of Man – Ride on the Edge 3. Po prvním a druhém dílu od od KT Racing si třetí díl vzalo do rukou vývojářské studio RaceWard Studio, které se loni vyznamenalo svým prvním přírůstkem v oblasti her, a to motocyklovým simulátorem RiMS Racing. Důvodem, proč na třetím dílu nepracuje KT Racing, jsou usilovné práce na nadcházejícím závodním titulu Test Drive Unlimited Solar Crown, jenž byl již poněkolikáté odložen. Vydavatelem zůstává Nacon, který RaceWard před nedávnem odkoupil.

TT Isle of Man – Ride on the Edge 3 slibuje vylepšený jízdní model a fyziku, především v oblasti brzd a zatáčení. Tyto aspekty budou po hráči vyžadovat o něco větší přesnost než v minulosti. Zároveň hra slibuje i týdenní či měsíční výzvy nebo volnou jízdu po celém okruhu Isle of Man.

Datum vydání nebylo prozatím oznámeno, očekává se však květen příštího roku na všechny současné platformy.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn