TT Isle of Man - Ride on the Edge 3

TT Isle of Man - Ride on the Edge 3 byl oficiálně oznámen

30. 11. 2022
 

Závodní série po dvou dílech mění vývojářské studio, oznámení rovněž doprovází trailer. Vydání se očekává na jaře příštího roku.

Slavný a nejnebezpečnější motocyklový závod na světě, The International Isle of Man Tourist Trophy Race, se dočká svého třetího virtuálního zpracování pod názvem TT Isle of Man - Ride on the Edge 3. Po prvním a druhém dílu od od KT Racing si třetí díl vzalo do rukou vývojářské studio RaceWard Studio, které se loni vyznamenalo svým prvním přírůstkem v oblasti her, a to motocyklovým simulátorem RiMS Racing. Důvodem, proč na třetím dílu nepracuje KT Racing, jsou usilovné práce na nadcházejícím závodním titulu Test Drive Unlimited Solar Crown, jenž byl již poněkolikáté odložen. Vydavatelem zůstává Nacon, který RaceWard před nedávnem odkoupil.

TT Isle of Man – Ride on the Edge 3 slibuje vylepšený jízdní model a fyziku, především v oblasti brzd a zatáčení. Tyto aspekty budou po hráči vyžadovat o něco větší přesnost než v minulosti. Zároveň hra slibuje i týdenní či měsíční výzvy nebo volnou jízdu po celém okruhu Isle of Man.

Datum vydání nebylo prozatím oznámeno, očekává se však květen příštího roku na všechny současné platformy.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.