The Last of Us – seriíl logiáš

Tvůrci a herci hitu HBO The Last of Us diskutují u kulatého stolu

3. 3. 2023
Zdroj náhledu: HBO

Ve společnosti PlayStation Productions je poslední dobou rušno, ostatně kromě her vychází i jejich různé adaptace. Nejnovější z nich je obrovský hit The Last of Us vydávaný každé pondělí na HBO. Ten je natolik věrný své předloze, že se objevují i videa porovnání cutscén mezi hrou a seriálem. Nyní se na youtubovém kanále Sony – Global objevil díl série Creator to Creator, v němž si povídají tvůrci a herci z celého seriálu.

Podívejte se, jak si povídá Neil Druckmann (výkonný producent a co-president Naughty Dog), Craig Mazin (výkonnému producentovi), Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie) a Asad Qizilbash (vedoucí výroby pro PlayStation Productions), kteří rozebírají, co všechno bylo potřeba, aby série ožila. Probírají tak začátky, obavy, obsazení, produkční problémy a další. Podívejte se na první ze dvou epizod a řekněte nám, už jste seriál The Last of Us viděli?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.