Skull and Bones

U Skull and Bones si můžeme zazpívat

14. 6. 2023
 

Během Ubisoft Forward se konečně dozvídáme další novinky ohledně prokletého projektu Skull and Bones. Těch není mnoho, ostatně tato pirátská hra vznikala už v dobách dávno minulých jako dodatečný obsah pro Assassin´s Creed IV: Black Flag. Od té doby je ve vývoji a už je to tak dlouho, že nikdo nevěří, že by mohla vyjít. To se ale nyní zase mění.

V titulu se stanete pirátským kapitánem hledajícím poklady a bojujícím s ostatními. Tato informace byla finálně potvrzena nejnovějším trailerem, v němž si užijete jednu krásnou pirátskou píseň připomínající Piráty z Karibiku. Na konci videa je také oznámena uzavřená beta, která bude probíhat na konci letošního prosince. To by mohlo značit, že Ubisoft tento projekt skutečně plánuje vydat během příštího roku. Termín by měl být 31. březen 2024, a to na PC, PlayStation 5, Amazon Luna a Xbox Series X/S. Jak to ale dopadne, to si ještě počkáme. Já si vsadím jednu pirátskou minci, že se Skull and Bones znovu odsune.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.