Skull and Bones

Ubisoft se činí, Skull and Bones mají odklad na příští rok

1. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Je tomu už 84 let, tedy vlastně 10, kdy Ubisoft začal pracovat na projektu Skull and Bones. Letos už to vypadalo, že se hra brzy objeví, ale opak je opět pravdou. Ubisoft se nejspíš zalekl původního data vydání, které se křížilo s datem God of War Ragnarök. Studio přišlo s oznámením, že piráti potřebují ještě ohoblovat své nožky a poleštit háky. Nový termín je tak 9. 3. 2023, což je odklad zhruba o čtyři měsíce. To je leštění skutečně hodně háků i nožek.

Na druhou stranu Ubisoft, i když dal pryč celou ruku, podal alespoň prst. Brzy by se proto měl spustit beta test, k němuž ale studio žádné bližší informace nedalo. Každopádně testování má být otevřené, tak proč se na něj netěšit.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.