Spyro

Už za týden oslaví milovaný Spyro 25 let

6. 9. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Malý fialový dráček přináší radost všem hráčům už od roku 1998. Do dneška sice už vyšlo více než 15 různých her, včetně předělávek, nicméně právě první trilogie, z níž vzešel oblíbený Spyro: Reignited Trilogy, slaví úspěchy dodnes. Ta nyní překonala nádherný milník deseti milionů prodaných kusů, které nastřádala na platformách PS4, Xbox One, PC a Nintendo Switch.

Oslava přijde nyní 9. září, protože právě 9. září před čtvrt stoletím vyšel první Spyro. Pokud nyní přemýšlíte, jak se vlastně první tři díly retro hry jmenovaly, byly to Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto's Rage! a Spyro: Year of the Dragon. Můj osobní miláček je Spyro 2: Ripto's Rage, kde jsem miloval boss fight se zeleným dinosaurem Gulpem. A co vy, kolik jste se Spyrem strávili volného času?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.