Grand Emprise náhled

V nadcházejícím survivalu Grand Emprise budete cestovat časem

3. 7. 2023
Zdroj náhledu: Tbjbu2

Dovolte, abych vám představila jeden snad z nejzajímavějších nadcházejících survival počinů, a to Grand Emprise: Time Travel Survival. Jak vám už název napovídá, nebude se jednat jen tak o nějaký klasický survival, nýbrž o titul, ve kterém budete velice často cestovat časem.

Podle traileru to vypadá, že začínat nebudete nikde jinde než v době dinosaurů, odkud se pomalu, ale jistě dostanete přes dobu ledovou nebo přes období hradů až do naší moderní doby. Ani zde vaše cesta nekončí, vyrazit můžete až na Měsíc, který bude čekat na prozkoumání. Nebudeme si nic nalhávat, celková myšlenka titulu a samotný trailer vypadají velice lákavě, jediné, co asi mohu vytknout, je pro mě lehce nepěkné vizuální zpracování.

Tvůrci slibují rozmanitost hry a neustále přibývající nové herní prvky, díky kterým bude cestování časem pro hráče vzrušující zážitek. Každá jedna časová éra by také měla být docela krátká, aby Grand Emprise byl stále napínavý a dokázal co nejdéle zabavit.

Pokud vás titul Grand Emprise zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu, jeho datum vydání je stanoveno již na 27. července tohoto roku. Ke konci je také nutné zmínit, že tato originální survivalovka vyjde pouze v singleplayeru.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.