The Masquerade – Bloodlines 2 – logo

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 příští rok?

11. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Víte, jak poznáte, že jste opravdu staří? Představte si, že roky čekáte na pokračování své oblíbené hry, jen abyste se dočkali vývojářského pekla. Výsledkem je, že byl titul několikrát odložen nebo promlčen. Vývojáři poskytnou informace, ale ty se ihned změní. Přesně to je případ očekávané a jistě zapomenuté hry Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2.Hra Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 byla poprvé představena v únoru 2019, poté byla odložena na konec roku 2020.

Bohužel, jak už to tak bývá, objevily se problémy a studio potřebovalo čas na další práci, respektive generální ředitelka Paradoxu Ebba Ljungerud vysvětlila, že zpoždění mezi lety 2020–2021 bylo způsobeno covidem-19, personálními změnami a obdržením vývojových sad pro PlayStation 5 a Xbox série X/S. V červenci 2022 generální ředitel Paradox Interactive Fredrik Wester na Twitteru uvedl, že je Bloodlines stále ve vývoji.

V nedávném rozhovoru pro zahraniční magazín Privata Affärer Wester vysvětlil, že na hře se pracuje, ale vzhledem k tomu, co se s ní stalo po jejím prvním odhalení, je společnost opatrná oznamovat cokoliv příliš dopředu. Přestože Wester neuvedl konkrétnější datum vydání, není podle něj vyloučeno, že titul vyjde v roce 2023.

„Když se podíváme na přípravu, byli jsme trochu opatrní, co se týče oznamování, protože jsme trochu vyhořeli na hře Bloodlines 2. Řekli jsme, že nebudeme nic zveřejňovat, dokud si nebudeme zcela jisti absolutním datem uvedení na trh nebo alespoň měsícem uvedení“

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.