Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 příští rok?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Víte, jak poznáte, že jste opravdu staří? Představte si, že roky čekáte na pokračování své oblíbené hry, jen abyste se dočkali vývojářského pekla. Výsledkem je, že byl titul několikrát odložen nebo promlčen. Vývojáři poskytnou informace, ale ty se ihned změní. Přesně to je případ očekávané a jistě zapomenuté hry Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2.
Hra Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 byla poprvé představena v únoru 2019, poté byla odložena na konec roku 2020. Bohužel, jak už to tak bývá, objevily se problémy a studio potřebovalo čas na další práci, respektive generální ředitelka Paradoxu Ebba Ljungerud vysvětlila, že zpoždění mezi lety 2020–2021 bylo způsobeno covidem-19, personálními změnami a obdržením vývojových sad pro PlayStation 5 a Xbox série X/S. V červenci 2022 generální ředitel Paradox Interactive Fredrik Wester na Twitteru uvedl, že je Bloodlines stále ve vývoji.

V nedávném rozhovoru pro zahraniční magazín Privata Affärer Wester vysvětlil, že na hře se pracuje, ale vzhledem k tomu, co se s ní stalo po jejím prvním odhalení, je společnost opatrná oznamovat cokoliv příliš dopředu. Přestože Wester neuvedl konkrétnější datum vydání, není podle něj vyloučeno, že titul vyjde v roce 2023.

„Když se podíváme na přípravu, byli jsme trochu opatrní, co se týče oznamování, protože jsme trochu vyhořeli na hře Bloodlines 2. Řekli jsme, že nebudeme nic zveřejňovat, dokud si nebudeme zcela jisti absolutním datem uvedení na trh nebo alespoň měsícem uvedení“
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn