Sable – zajímavé zpracování

Vánoční rozdávání na Epic Games Store pokračuje titulem Sable

18. 12. 2022
Zdroj náhledu: shed-works

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Čtvrtým vánočním Mystery Game titulem roku 2022 je dobrodružná adventura Sable.

Hra vás zavede do otevřeného světa, ve kterém ovládáte postavu mladé dívky Sable. Tu čeká rituál dospívání, jenž vyžaduje nalezení masky, která charakterizuje její osobnost, aby se mohla vrátit ke svému nomádskému klanu. Při prozkoumávání zničené pouštní planety Midden se Sable setkává s několika postavami, které jí pomáhají najít její místo ve světě a také jí dávají několik úkolů. Ty často zahrnují řešení hádanek a překonávání plošin ve skalních útvarech nebo starověkých ruinách.

Sable bude na Epic Games Store dostupný do zítřejších 17 hodin, kdy se nabídka Mystery Game obmění.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.