Yooka-Laylee and The Impossible Lai – úvodka

Vrhněte se do víru barevného dobrodružství na Epic Games Store

3. 2. 2022
Zdroj náhledu: Playtonic Games

Je tu další týden a s ním přichází také nová hra od Epic Games Store zcela zdarma. Odbitím dnešní páté hodiny odpoledne si můžete po dobu celých sedmi dnů přidat do svých knihoven titul Yooka-Laylee and the Impossible Lair. Dnešní nabídkou je pokračování barevného dobrodružství, které Epic Games Store rozdával minulý rok v srpnu.

Yooka-Laylee and the Impossible Lair je druhým dílem roztomilé akční skákačky od studia Playtonic Games, který vám dopřeje řádnou dávku nostalgie. V roli zeleného chameleona a jeho společníka, fialového netopýra, musíte opět zachránit situaci ve zcela novém dobrodružství. Zabraňte vašemu úhlavnímu nepřáteli jménem Capital B v tom, aby použil zařízení „Hivemind“ k zotročení celého včelího království.

Oproti prvnímu dílu se z 3D prostředí přenesete do dvourozměrného světa platformových skákaček, která zabaví ty úplně nejmenší, i naopak starší publikum.

Yooka-Laylee and the Impossible Lair bude v obchodě Epic Games Store dostupný do 10. února 2022.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.