Vydání next-gen verze Cyberpunku 2077 v roce 2021 je nejisté

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: CD Projekt Red

CD Projekt RED připouští možný odklad termínu vydání next-gen verze Cyberpunku 2077, přesto se stále snaží splnit plánované vydání rozšíření na konci roku 2021. „S ohledem na zkušenosti, které jsme získali během uplynulého roku, nemůžeme s plnou jistotou říct, že se harmonogram nezmění,“ vysvětluje Michał Nowakowski, viceprezident pro rozvoj obchodu.

cyberpunk

Zdroj: CD Projekt Red

CD Projekt se většinu roku věnoval práci na rozšíření Cyberpunku 2077. Hru poznamenal problematický launch plný bugů, Playstation ji dokonce na několik měsíců stáhnul ze svého obchodu. Nyní polská firma slibuje next-gen verzi Cyberpunku, ale její vydání v letošním roce je nejisté. Michał Nowakowski řekl, že cílem zůstává vydání hry do konce 2021. Nicméně, vývojový proces stále trvá, takže CD Projekt si nemůže být naprosto jistý splněním plánu.
Podobná situace je i u Zaklínače 3, který se také dočká své next-gen verze. Tu má na starost externí studio Saber Interactive, které se postaralo i o verzi na Switch. U této hry se můžeme dočkat vizuálního upgradu a využití funkcí ovladače DualSense na PS5, tedy haptické odezvy a adaptivních spouští.

Zdroj: videogameschronicle.com

Článek pro Gaming Professors napsal Adam Kaprál.
Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn