Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand

Vydání next-gen verze Cyberpunku 2077 v roce 2021 je nejisté

3. 9. 2021
Zdroj náhledu: CD Projekt Red

CD Projekt RED připouští možný odklad termínu vydání next-gen verze Cyberpunku 2077, přesto se stále snaží splnit plánované vydání rozšíření na konci roku 2021. „S ohledem na zkušenosti, které jsme získali během uplynulého roku, nemůžeme s plnou jistotou říct, že se harmonogram nezmění,“ vysvětluje Michał Nowakowski, viceprezident pro rozvoj obchodu.

Zdroj: CD Projekt Red

CD Projekt se většinu roku věnoval práci na rozšíření Cyberpunku 2077. Hru poznamenal problematický launch plný bugů, Playstation ji dokonce na několik měsíců stáhnul ze svého obchodu. Nyní polská firma slibuje next-gen verzi Cyberpunku, ale její vydání v letošním roce je nejisté. Michał Nowakowski řekl, že cílem zůstává vydání hry do konce 2021. Nicméně, vývojový proces stále trvá, takže CD Projekt si nemůže být naprosto jistý splněním plánu.Podobná situace je i u Zaklínače 3, který se také dočká své next-gen verze. Tu má na starost externí studio Saber Interactive, které se postaralo i o verzi na Switch. U této hry se můžeme dočkat vizuálního upgradu a využití funkcí ovladače DualSense na PS5, tedy haptické odezvy a adaptivních spouští.

Zdroj: videogameschronicle.com


Článek pro Gaming Professors napsal Adam Kaprál.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.