Bloons TD 6

Vánoční rozdávání na Epic Games Store odstartovalo Bloons TD 6

16. 12. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Bloons TD 6je už pátým pokračováním slavné hry žánru tower defense, kterou vytváří studio Ninja Kiwi. Tento díl byl vydaný už v prosinci 2018 a to na PC, Android, iOS a macOS. Hrajete za národ opičáků, jenž bojuje proti obrněným nafukovacím balonkům a vzducholodím. Tato informace je vlastně vše, co potřebujete o Bloons TD 6 vědět.

Vaši opičáci jsou rozděleni do několika kategorií. Základní opice mají šipky, bumerang nebo lepidlo, pomocí kterých ničí balonky. Poté se vaše armáda může rozrůst třeba o snipera, druida, alchymistu nebo vrtulník. Tak na co ještě čekáte? Jednoduchá tower defense na několik hodin je teď zdarma na Epic Games Store. Každý den nás nyní navíc čeká jedna nová hra, tak počkejme, s čím nás služba překvapí.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.