Hauling Hope náhledovka

Vyšel nový World of Trucks event Hauling Hope

24. 1. 2021
Zdroj náhledu: SCS Software

Svět stále pokračuje v boji proti pandemii COVID-19 a občas se dočkáme podpory i od nějakého herního vývojáře. Dalším, které se rozhodlo do boje s pandemií zapojit je společnost SCS Software. Studio vydalo nový World of Trucks event s názvem Hauling Hope do svých her Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator. Nabízí hráčům možnost převozu vakcín proti onemocnění COVID-19.

Zdroj: SCS Software

Pro přístup do eventu potřebujete vlastnit účet na platformě World of Trucks a mít ho s hrami od SCS Software propojený. Důležité je také disponovat alespoň první dovednostní úrovní pro křehký náklad. K úspěšnému dokončení musíte převést alespoň 7 neporušených zásilek s vakcínou.

Zdroj: SCS Software

Odměnou za dokončený World of Trucks event je speciální achievement na platformu World of Trucks a exkluzivní interiérová dekorace Hope Trucker Insignia do vaší kabiny. Získaný předmět v inventáři bude také možné na Steamu prodat nebo vyměnit. Event bude ukončen 8. února 2021 v 01:00.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.