Vyšlo nové DLC do Warhammer: Vermintide 2

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Fatshark
Vývojáři z Fatshark nadále pracují na tři roky staré hře Warhammer: Vermintide 2 a k dnešnímu dni vydali nové rozšíření s názvem Warrior Priest Career.

Hlavní postava Victor Saltzpyre

V novém DLC budete hrát za Victora, válečného kněze. Budete bojovat proti zlu pomocí své víry a spolehlivého tvrdého kladiva. Ve hře naleznete zcela nové typy zbraní, jakými jsou například Skull-Splitter Hammer nebo Blessed Tome. K dispozici budete mít i štít, kterým se můžete efektivně krýt před útokem nejen krysích nepřátel. Ve hře se taktéž nachází nový jedinečný strom talentů. Za zakoupení tohoto rozšíření obdržíte do hry 100 šilinků, což je speciální herní měna určená na nákup předmětů v herním obchodě.
Warhammer Vermintide 2 Victor

Zdroj: Fatshark

Kosmetické úpravy

Současně s novým DLC vychází i kosmetický balíček Warhammer: Vermintide 2 – Warrior Priest Cosmetic Upgrade. Ten lze zakoupit pouze společně s rozšířením Warrior Priest Career. Obsahuje kosmetické předměty pro postavu Victora a najdete v něm zcela nový skin, čtyři nové čepice, pět barevných variant pro kladivo, pět barev pro štít a mnoho dalšího. Dále obdržíte 225 šilinků pro nákup dalších předmětů v herním obchodě.

Zdroj: Fatshark

Nové DLC Warhammer: Vermintide 2 – Warrior Priest Career je nyní dostupné pro Steam a Xbox, pro konzoli Playstation bude vydáno v lednu 2022. Na Steamu si jej můžete zakoupit samostatně za 3,49 € a nebo společně s Warhammer: Vermintide 2 – Warrior Priest Cosmetic Upgrade za cenu 8,79 €.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn