Harmony The Fall of Reverie – úvodka

Harmony: The Fall of Reverie bude nástupcem Life is Strange

9. 2. 2023
Zdroj náhledu: Don't Nod

Studio Don't Nod, stojící za světoznámou a jednou z nejemocionálnějších příběhových adventur Life is Strange, už před nějakou dobou na svých sociálních sítích upozorňovalo, že chystá něco nového. Dámy a pánové, to „něco“ je zcela nová videohra s názvem Harmony: The Fall of Reverie, skrze kterou se Don't Nod snaží ještě více vyzdvihnout své přednosti. Prvních ukázek i oficiálního oznámení jsme se dočkali během včerejší prezentace Nintendo Direct. Hra nabízí další z pohlcujících příběhů, jehož průběh i zakončení budete mít v rukou vy sami. Na každém rozhodnutí záleží a budou to jednotlivé volby, jež změní osud celého lidstva.

Titul Harmony: The Fall of Reverie se představil jako dechberoucí umělecké dílo s pohlcujícím soundtrackem od uznávané skladatelky Leny Raine. Příběh je zasazen do nedaleké budoucnosti středomořského magického města Reverie, kde kromě obyčejných lidí žijí i božstva. Hlavní hrdinkou se stane mladá dívka Polly vracející se po několika letech v zahraničí do rodného města, aby nalezla svou ztracenou matku. Reverie se však nachází ve zcela jiném stavu, než si ho pamatuje. Polly brzy zjistí, že má dar jasnovidectví, který ji spojuje s říší Aspirací lidstva, a ona zde díky své schopnosti může do jisté míry ovlivnit budoucí směřování Reverie. Polly se tak v tomto magickém světě stává bohyní Harmony. Může prozkoumávat různé scénáře i jejich důsledky a podle toho vybrat tu nejvhodnější cestu k nastolení rovnováhy mezi naším a tím božským světem. Harmony: The Fall of Reverie se díky tomu může chlubit několika možnými konci. Na celé toto napínavé dobrodružství se můžeme těšit ještě letos. Hra má vyjít v červnu tohoto roku na PC, PlayStation 5, Nintendo Switch a Xbox Series X/S.

Jak se zdá, nedávné škádlení studia hrou odehrávající se v devadesátých letech zřejmě nebylo odkazem na Harmony: The Fall of Reverie. Don't Nod toho v rukávu možná schovává daleko víc.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.