House Party představuje dívčí hrdinku

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Eek! Games, LLC
House Party je dobrodružná komediální hříčka plná krásných dívek, alkoholu, rvaček a erotiky. Tento titul se poprvé objevil v předběžném přístupu v roce 2017, než byl ze služby Steam na krátkou dobu stažen vzhledem ke svému obsahu. Vývojáři ze společnosti Eek! Games, LLC zachovali chladnou hlavu, explicitní obsah ze základní hry jednoduše odstranili a vydali jej jako bezplatné DLC pod názvem Explicit Content Add-On.

Po čtyřech letech se tento nezbedný kousek dočkal oficiálního vydání ve verzi 1.0. Nejdůležitější novinkou je dlouho očekávaná možnost hrát za slečnu. Studio Eek! Games ve svém prohlášení uvádí: „I když vám většina příběhu bude připadat povědomá, hlavní hrdinka má několik vlastních příběhových variací: na večírek vás pozve vaše nejlepší kamarádka, účastníci večírku na vás budou reagovat jinak, v pozadí uslyšíte nové rozhovory, objeví se několik nových způsobů, jak se sblížit se známými účastníky večírku, a pro hráče budou připraveny zcela nové milostné scény.“

House Party – Doja

Zdroj: Eek! Games, LLC

Ať už titul máte rádi nebo ne, House Party má pro vás připravenou ještě jednu novinku: v nadcházejícím DLC se jako host objeví popová hvězda Doja Cat. Zároveň se pracuje na VR implementaci hry, díky tomu si večírek užijete mnohonásobně.

Naši recenzi si můžete přečíst zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn