House Party – Logiáš

House Party představuje dívčí hrdinku

20. 7. 2022
Zdroj náhledu: Eek! Games, LLC

House Party je dobrodružná komediální hříčka plná krásných dívek, alkoholu, rvaček a erotiky. Tento titul se poprvé objevil v předběžném přístupu v roce 2017, než byl ze služby Steam na krátkou dobu stažen vzhledem ke svému obsahu. Vývojáři ze společnosti Eek! Games, LLC zachovali chladnou hlavu, explicitní obsah ze základní hry jednoduše odstranili a vydali jej jako bezplatné DLC pod názvem Explicit Content Add-On.

Po čtyřech letech se tento nezbedný kousek dočkal oficiálního vydání ve verzi 1.0. Nejdůležitější novinkou je dlouho očekávaná možnost hrát za slečnu. Studio Eek! Games ve svém prohlášení uvádí: „I když vám většina příběhu bude připadat povědomá, hlavní hrdinka má několik vlastních příběhových variací: na večírek vás pozve vaše nejlepší kamarádka, účastníci večírku na vás budou reagovat jinak, v pozadí uslyšíte nové rozhovory, objeví se několik nových způsobů, jak se sblížit se známými účastníky večírku, a pro hráče budou připraveny zcela nové milostné scény.“

Zdroj: Eek! Games, LLC

Ať už titul máte rádi nebo ne, House Party má pro vás připravenou ještě jednu novinku: v nadcházejícím DLC se jako host objeví popová hvězda Doja Cat. Zároveň se pracuje na VR implementaci hry, díky tomu si večírek užijete mnohonásobně.

Naši recenzi si můžete přečíst zde.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.