Warcraft 3: Reforged přidává hodnocené hry a žebříčky

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Do jednoho z největších světových videoherních traumat, Warcraft 3: Reforged, vstoupil nový update 1.33. Ten je momentálně v testování, nicméně obsahuje nové funkce, jako hodnocené hry (rankedy), žebříčky a profily hráčů. Podle poznámek k patchi si budou moci tak hráči vybrat mezi hodnocenými a nehodnocenými zápasy s žebříčky, které se resetují na začátku každé nové sezóny, a budou mít jedinečné MMR pro jednotlivé souboje.
Hráč by měl odehrát pět zápasů o umístění, aby získal počáteční pořadí, a po každé hře se zobrazí obrazovka s rozpisem, která obsahuje všechny změny ohledně hodnocení MMR. Jednoduché, takto to funguje například v DOTA 2. Hodnosti by měly být Combatant, Challenger, Rival, Duellist, Elite, Gladiator a samozřejmě Champion. K tomu by ve hře měly fungovat i další žebříčky, které by se měly dát vyfiltrovat podle uživatelského jména, rasy a herního režimu.
Po updatu se ve Warcraft 3: Reforged budou ukazovat i profily jednotlivých hráčů, a kromě vašeho byste měli mít možnost se podívat i na ostatní. Tyto všechny novinky jsou nyní v testování, ve kterém budou další dva až tři týdny. Během této doby budou vývojáři sbírat zpětnou vazbu od hráčů. Tak mi řekněte, myslíte si, že hodnocené souboje Warcraft zachrání?

Zdroj: Igdb.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn