Warcraft 3 Reforged

Warcraft 3: Reforged přidává hodnocené hry a žebříčky

17. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Do jednoho z největších světových videoherních traumat, Warcraft 3: Reforged, vstoupil nový update 1.33. Ten je momentálně v testování, nicméně obsahuje nové funkce, jako hodnocené hry (rankedy), žebříčky a profily hráčů. Podle poznámek k patchi si budou moci tak hráči vybrat mezi hodnocenými a nehodnocenými zápasy s žebříčky, které se resetují na začátku každé nové sezóny, a budou mít jedinečné MMR pro jednotlivé souboje.

Hráč by měl odehrát pět zápasů o umístění, aby získal počáteční pořadí, a po každé hře se zobrazí obrazovka s rozpisem, která obsahuje všechny změny ohledně hodnocení MMR. Jednoduché, takto to funguje například v DOTA 2. Hodnosti by měly být Combatant, Challenger, Rival, Duellist, Elite, Gladiator a samozřejmě Champion. K tomu by ve hře měly fungovat i další žebříčky, které by se měly dát vyfiltrovat podle uživatelského jména, rasy a herního režimu. Po updatu se ve Warcraft 3: Reforged budou ukazovat i profily jednotlivých hráčů, a kromě vašeho byste měli mít možnost se podívat i na ostatní. Tyto všechny novinky jsou nyní v testování, ve kterém budou další dva až tři týdny. Během této doby budou vývojáři sbírat zpětnou vazbu od hráčů. Tak mi řekněte, myslíte si, že hodnocené souboje Warcraft zachrání?

Zdroj: Igdb.com

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.