Warlord Britannia 2341

Warlord: Britannia – nové jednotky a roadmapa

27. 10. 2022
Zdroj náhledu: Darkmatter Games

V jedinečném titulu Warlord: Britannia, jste římský senátor, který je jmenován císařem Claudiem do funkce legáta a zároveň velitele nově vzniklé Legie XIII Gemina. Vaším úkolem je dobýt jeden z ostrovů v kanále La Manche. Tuto zemi nikdy neprozkoumala žádná z předchozích římských sil ani Caesarova minulá výprava do Británie. Do tohoto zajímavého titulu nyní přišla nová aktualizace, která přináší nové jednotky Auxiliaries. Na programu dne je také odhalení roadmapy, která naznačuje na co se můžeme těšit do budoucna.

Zdroj: Darkmatter Games

Potulné oddíly budou ve Warlord: Britannia stálou hrozbou

Auxiliaries mají oproti běžným legionářům více zdraví, způsobují o něco větší poškození a samozřejmě jsou také o něco dražší. Navíc pocházejí z nedávno dobyté provincie transalpské Galie, jsou vizuálně vyšší než Římané a více se podobají vašim britským nepřátelům.

Britové však v této aktualizaci obdrželi posily také. Jde o potulné válečné oddíly, mají svého pojmenovaného vůdce, který je s nimi přítomen na bojišti, a po jeho boku je trubač nesoucí obávaný karnyx. Na rozdíl od konvojů a šlechtických shromáždění představují tyto agresivní skupiny stálou hrozbu. Nutno zmínit, že když na vás tento oddíl vyrazí uprostřed noci za doprovodu troubení karnyxu, jedná se opravdu o děsivý okamžik. Jinými slovy, působí to opravdu dobře.

Kromě těchto dvou velkých novinek byla provedena i řada dalších doplnění, vylepšení a optimalizací.

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.