West Hunt – náhledový obrázek

West Hunt – hra na kočku a myš na divokém západě

29. 5. 2022
Zdroj náhledu: NewGen

Hry s tematikou westernu postupně řídnou. Žánr hide and seek se naopak tu a tam objeví. Co takhle zaujmout trochu jiné publikum a tyhle dvě věci zkombinovat? Obnovíme tím povědomí o divokém západě a zároveň vsadíme na něco účinného. Možná právě takovou myšlenku mělo studio NewGen, když se dalo na projekt s názvem West Hunt.

West Hunt bude hide and seek titul, v němž se chopíte role šerifa nebo psance. Coby psanec v kostýmu řádového občana budete mít několik úkolů, jež je potřeba splnit k vašemu vítězství. Coby šerif budete muset psance mezi ostatními občany vypátrat a zastřelit. Zastřelíte-li však nevinného civilistu, vítězství se automaticky připíše psanci.

Náplň úkolů bude různá. Tu a tam otrávíte studnu, ukradnete léky nebo umístíte bombu. Čím více úkolů za sebou bude psanec mít, tím více nápověd šerif dostane. Řeč je například o informacích o poslední pozici, nedokončených misích atp. Ovšem, i na to existuje odpověď. Psanci mohou svoji proslulost redukovat vedlejšími úkoly, tím však prodlužují svoji přítomnost a riskují, že je šerif odhalí. 

West Hunt nabídne mód 1v1 a 2v2. Nemáte-li však nikoho po ruce, nezoufejte! K dispozici bude i AI s možností přizpůsobení. 

Hra vychází na Steam v předběžném přístupu 14. června, tak nás nezapomeňte sledovat pro bližší novinky.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.