Wild Hearts

Wild Hearts nebude obsahovat placená DLC ani mikrotransakce

15. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Veškerý obsah ve hře Wild Hearts bude přidáván pomocí bezplatných aktualizací. Rozhodně se jedná o dobrou zprávu a pro mě i velké překvapení.

Nadcházející počin Wild Hearts od KOEI TECMO GAMES a EA, v němž budeme lovit monstry ve stylu Monster Hunter, vychází již zítra. Není proto divu, že se na povrch dostávají další a další informace. Tentokrát nám vývojáři prozradili, že Wild Hearts nebude obsahovat placená rozšíření a taktéž bychom se neměli dočkat ani žádných mikrotransakcí. Pro natěšené hráče se rozhodně jedná o skvělou zprávu. Nebudou tedy k dispozici žádné bonusy zvýhodňující hráče, ale také ani žádné kosmetické doplňky. Všechen budoucí obsah bude distribuován pouze prostřednictvím bezplatných aktualizací, potvrdilo studio.

Dále by Wild Hearts měl v budoucnu obdržet i podporu technologií DLSS a FSR, které nabídnou vylepšení výkonu pro různé grafické karty. Titul vychází již zítra, tedy 16. února, na PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.