World of Warcraft: The War Within

World of Warcraft: The War Within je tu s filmečkem

11. 6. 2024
Zdroj náhledu: Blizzard Entertainment

Je to už taková tradice, že kdykoliv se blíží nějaké to pořádné rozšíření World of Warcraft, ruku v ruce s tím přichází velmi pěkný a dobře zpracovaný animovaný film. U World of Warcraft: The War Within tomu není jinak, a tak si znova můžeme prohlédnout v ukázkách třeba i temného elfa Illidana nebo Lich Kinga Arthase. Ačkoliv The War Within má být trošku o něčem jiném. Osobně se spíš divím, že se má ještě kdo v Azerothu zabíjet, tam je jedna válka za druhou, ale kdo jsem, abych to soudil, když mám snad všechno, co toto univerzum vydalo.

Každopádně toto oblíbené masivní multiplayerové RPG bude obohaceno už svým desátým přírůstkem, konkrétně 26. srpna tohoto roku. Nyní probíhá beta, kde se ještě vychytávají detaily. První sezóna poté oficiálně začne už 10. září, tedy necelé dva týdny po spuštění. World of Warcraft: The War Within má být novou érou, která spustí novou trilogii zvanou Worldsouls Saga, jejíž další části budou Midnight a The Last Titan. V této první části se vypravíme do srdce Azerothu a přijdeme do kontaktu s dávnými civilizacemi, které jej obývají. 

Hlavním nepřítelem bude stará známá entita jménem Xal’atath, k tomu by se měla představit čtveřice známých hlavních tváří, včetně Magniho Bronzebearda, Allerie Windrunner, krále Anduina Wrynna a samozřejmě miláčka a legendy orka Thralla. World of Warcraft: The War Within bude mít čtyři sezóny, nová režim jménem Delves, sdílení postupu napříč postavami Warband, rozšíření stávajích Hero Talents a spojeneckou rasu Earthen, která bude úplně nová. Příslib je to tedy pro staré univerzum velký. Jak jej ale ukočírují, to si ještě musíme počkat, ten nekonečně cyklický lore přece jenom také musí jednou skončit.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.