Starfield – to je výhled

Hráči na Steamu si nejvíce přejí Starfield

21. 6. 2023
Zdroj náhledu: Bethesda

Důležitost letních herních prezentací není nutné vyzdvihovat. Zářným příkladem je totiž titul Starfield, který se hráčům zalíbil až natolik, že se vyšvihl na první místo v aktuálním seznamu nejžádanějších her na Steamu. Po Starfield Direct v rámci Summer Game Festu se váhaví fanoušci rozhodli hře dát šanci a konkrétně na platformě Steam si ji přidali do seznamu přání. Někteří byli dokonce tak nedočkaví, že si Starfield rovnou zaplatili. Titul se tak dostal i na další vysoká umístění žebříčku ukazujícího týdenní prodeje, v nichž dominuje na čtrnáctém místě hned za Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Street Fighter 6 či Forza Horizon 5.

Na druhé pozici her nejvíce přidávaných do seznamu přání je velice očekávaný Hollow Knight: Silksong, Party Animals, Hades II, PAYDAY 3, Frostpunk 2, S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl a top desítku uzavírá ARK 2. Kompletní seznam naleznete zde.

Za základní hru zaplatíte 69,99 €, kdežto Digital Premium Edition navíc obsahuje příběhové rozšíření Shattered Space, Constellation Skin Pack, digitální artbook i soundtrack a o celých pět dní dřívější přístup do hry. Každá předobjednávka navíc obdrží jako bonus balíček kosmetických doplňků Old Mars Skin Pack.

Starfield vychází 6. září 2023 na PC a Xbox Series X/S.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.