Laserboy

2D hra Laserboy zdarma na Steamu

22. 11. 2021
Zdroj náhledu: Universal Entities

Dnes 22. listopadu vychází nová hra Laserboy na Steamu a dočasně bude dostupná zdarma. Tato jedinečná akce by měla trvat do konce listopadu. Neváhejte a přidejte si tento zajímavý kousek do své knihovny.

Laserboy hra

Zdroj: Universal Entities

Ve hře Laserboy hrajete za malého růžového chlapce Buddyho. Celkem na vás čeká třináct úrovní, ve kterých budete bojovat proti nepřátelům, budete rozbíjet okolní předměty a hledat utajené věci. Buddy střílí ze svého oka každých pět vteřin laserový paprsek, který nemůže ovládat. Prozkoumejte tajný komplex a odhalte veškerá tajemství.Laserboy je remasterem ikonické hry od Catfun Corp, který byla původně vytvořena pro Funvision Entertainment System. Vývojáři z Universal Entities tuto hru pečlivě přestavěli a přenesli do moderního digitálního světa. Na Steamu si ji můžete zdarma stáhnout do konce listopadu 2021.https://www.youtube.com/watch?v=a4rjEpSpOi0&ab_channel=UniversalEntities

Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.