Against the Storm náhled

Against the Storm – Lighthouse Update

26. 11. 2022
 

Titul Against the Storm, který svým konceptem a zpracováním jednoznačně překvapil celou komunitu, nepřestává udivovat. Kombinace prvků klasické budovatelské strategie s rogue-lite je navíc zárukou vysoké znovuhratelnosti. Hra je momentálně ve fázi předběžného přístupu a stabilně si drží 96 % kladného uživatelského hodnocení, v rámci kterého spadá do kategorie Extrémně kladných her na platformě Steam. Práce na tomto jedinečném titulu jsou v plném proudu a nyní v rámci aktualizace Lighthouse přichází možnost postavit maják.

Against the Storm 32

Mezi hlavní novinky této aktualizace patří nové události, dekorace, vylepšení systému bodování dekorací a spousta prvků kvality života. Samozřejmě vás jistě zajímá, jak to je se změnami v táborech, které byly vydány v minulém týdnu v experimentální verzi hry. Tento prvek se do hlavní hry zatím nedostal, patrně probíhá ještě hlubší testování a budou následovat drobné úpravy.

„Mnozí z vás správně poukázali na to, že implementace tak významných změn v táborech by vyžadovala důkladné vyvážení specifických atributů, gladů, perků a úkolů, takže si chceme dát na čas a projít si detaily této záležitosti.“ – Eremite Games

Maják v Against the Storm a nové dekorace

Novým, již zmíněným, prvkem aktualizace je Maják rybářů (který můžete vidět na obrázku níže), Tábor uprchlých trestanců a Zničená klec válečné bestie. V rámci dekorací přibyly parky a zahrady. V rámci aktualizace byl přepracován Šarlatový sad. Byla přidána zcela nová mechaniku biomu, nová budova a několik nových událostí.

Zdroj: Eremite Games

„Doufáme, že se budete s novými změnami bavit a podělíte se s námi o své dojmy. Pokud se vám hra Against the Storm líbí, zvažte prosím její nominaci na cenu za nejinovativnější hru v soutěži Steam Awards.“ – Eremite Games

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.