ATS - nový tahač Volvo VNL

American Truck Simulator obdržel novou generaci tahačů Volvo VNL

29. 5. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Součástí bezplatné aktualizace, která v posledních dnech dorazila do hry American Truck Simulator, jsou tři nové typy tahačů z řady Volvo VNL.

Konkrétně jsme se dočkali modelů Volvo VNL 860, 740 a 300, přičemž model Volvo VNL 860 je nejvyšším modelem a vlajkovou lodí určenou především pro nejnáročnější řidiče. Součástí nové generace je i několik možností úprav pro interiér a exteriér. Konkrétně se jedná o tři typy kabin (Daycab 300, 740 Sleeper a 860 Sleeper), deset typů podvozků, dvě možnosti úprav volantu či několik typů sedadel. Více informací naleznete na oficiálních stránkách studia.

Zdroj: SCS Software

Nová generace tahačů Volvo VNL vznikala pro hru American Truck Simulator ve spolupráci se společností Volvo Trucks North America, tudíž by se mělo jednat o opravdu realistické zpracování do úplných detailů.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.