The Last of Us – seriíl logiáš

Seriál The Last Of Us se vrátí nejdříve v roce 2025

29. 5. 2023
Zdroj náhledu: HBO

Zatímco se fanoušci ještě stále těší z úspěchu seriálové adaptace populární videohry z produkce studia Naughty Dog, chystané pokračování se potýká s problémy. Seriál The Last Of Us od HBO, jehož poslední díl byl odvysílán v letošním březnu, musel stejně tak jako řada velkých pořadů pozastavit produkci. Důvodem jsou stávky Sdružení spisovatelů Ameriky v kampani za lepší pracovní podmínky a lepší platy. O celé situaci se rozpovídala Francesca Orsi, osoba odpovědná za vývoj a dohled nad produkcí dramatických seriálů HBO. Vysvětlila, jak tyto komplikace ovlivnily některé chystané pořady, mezi něž patří i The Last Of Us.

Orsi se zmínila o seriálu The Last Of Us, kterému stačily pouhé dvě epizody, aby byla potvrzena další série. Není se čemu divit, když hraná adaptace sklízela takové úspěchy nejen u zarytých fanoušků videoher, ale i u úplných nováčků. Orsi řekla, že společnost HBO pro premiéru druhé řady původně vyhradila rok 2025, ale vše bude záviset na tom, kdy stávka spisovatelů skončí. Je tedy možné, že nás čekají nechtěné posuny.

Scenárista Craig Mazin je společně s několika kolegy také součástí stávky. To znamená, že nikdo nepracuje na scénáři pro pokračování seriálu. Castingový tým tedy nemá v rukou zhola nic, co by hercům mohl předat. Doufejme, že se vše co nejdříve vyřeší. Přečtěte si také naše recenze filmů a seriálů.

Zdroj: thegamer.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.