Hogwarts Legacy

Unikl obsah sběratelské edice Hogwarts Legacy

26. 7. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Uživatel Redditu u/BattleDashBR si všiml skrytých souborů na stránkách hry. Tyto soubory odkazují na různé předměty, jež se mají objevit ve sběratelské a deluxe edici hry Hogwarts Legacy. Není jasné, jak dlouho se tento soubor na webu vyskytuje, je však propojen s odkazy na americké prodejce Best Buy a GameStop, což naznačuje, že předobjednávky by mohly být velmi brzy uskutečnitelné.

Většina předmětů v obou edicích jsou kosmetické prvky do hry. V traileru jsme viděli různé možnosti přizpůsobení, avšak v této fázi není jasné, zda se jedná pouze o exkluzivní prvky, nebo je lze odemknout postupně hraním. Ve sběratelské edici se údajně objeví prastará kouzelnická hůlka a kniha. Pravděpodobně se bude jednat o fyzické předměty, jelikož v deluxe edici nejsou obsaženy. Kromě toho získají hráči přístup o tři dny dříve. Sběratelská edice Hogwarts Legacy.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.