yokus island epic games - náhledovka

Animované dobrodružství zdarma na Epic Games Store

2. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý čtvrtek, tak i dnes se můžeme těšit na další nadílku her zdarma od společnosti Epic Games. Po vylepšeném třetím díle slavné gangsterské série Saints Row a manažerské hře Automachef se opět po čase podíváme do animovaného světa.

Yoku's Island Express

Titul Yoku's Island Express od vývojářského studia Villa Gorilla nabízí jedinečnou kombinaci prvků z plošinovky a mechanik z pinballu. Vydejte se na dobrodružství s hlavním hrdinou Yokem a odhalte tajemství ostrova Mokuma. Hra nabízí ručně kreslenou grafiku a jedinečný průzkum otevřeného světa s velkým množstvím různých úkolů. Při své cestě navštívíte hned několik lokalit, jako například tropické pláže, zasněžené hory nebo džungle.

Yoku's Island Express bude na Epic Games Store k dispozici do 9. září 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.